Implanty jednoczęściowe

-  zastępują korzeń zęba. Na nich osadzane są korony porcelanowe, aby pacjent znów mógł mieć piękne, zdrowe zęby.  

Kiedy stosujemy jednoczęściowe implanty zębów?
- uzupełnianie zębów tylnych - w przypadku korzystnych warunków anatomicznych, kiedy nie ma potrzeby stosowania łączników kątowych.
- uzupełnianie zębów przednich - w przypadku braku siekaczy bocznych, kiedy brak miejsca na standardowe implanty.

Jakie są zalety implantów zębowych jednoczęściowych?
- podstawową ich zaletą jest prostota i bezkompromisowa wytrzymałość mechaniczna. Nie łamią się, nic nie może się w nich odkręcić, ponieważ nie posiadają żadnych elementów ruchomych ( przykręcanych). Są niezawodne. 

Czym różnią się od "zwykłych" implantów? 
- implanty jednoczęściowe nie posiadają żadnych dodatkowych, przykręcanych części takich jak łączniki itd. To umożliwia znaczne obniżenie kosztów ich produkcji i stosowania. Posiadają różne kształty, długości i szerokości odpowiednie do uzupełnienia brakujących zębów.

Jak wygląda zabieg wprowadzania implantów jednoczęściowych?
- dzięki minimalnie inwazyjnej procedurze wprowadzania implantów jednoczęściowych pacjent nie krwawi i nie jest opuchnięty po zabiegu. Przy korzystnych warunkach anatomicznych możliwe  jest również wprowadzenie implantu bez nacinania dziąsła!

Tylko jeden zabieg!
-w przypadku implantów jednoczęściowych niepotrzebny jest drugi zabieg chirurgiczny odsłaniający implant przed założeniem korony. 

Oferta specjalna!
- dzięki ograniczeniu procedur chirurgicznych i protetycznych, a także zminimalizowaniu ilości dodatkowych komponentów jesteśmy w stanie zaproponować naszym pacjentom korzystną ofertę cenową;

implant + korona = 3350 pln

Oferta obejmuje wszystkie procedury związane z implantacją oraz zamontowaniem korony, wyłączając diagnostykę rtg. 

Uwaga!
W każdym przypadku wprowadzania implantu jednoczęściowego konieczne jest wykonanie tomografii komputerowej implantowanego miejsca!