Uśmiech seniora

To oferta specjalna dla osób starszych. Nasze działania mają na celu poprawę komfortu życia osób starszych. Każdy zasługuje na uśmiech - bez względu na wiek.
Oferujemy pacjentom zamocowanie ich protez za pomocą implantów. Takie rozwiązanie stabilizuje doskonale protezę, umożliwając jednocześnie codzienne zabiegi higieniczne. Całe leczenie poprzedzone będzie szczegółowym badaniem i diagnostyką, z wykonaniem tomografii komputerowej włącznie.
Z wiekiem zanikają u pacjenta kości oraz dziąsła i standardowe rozwiązania nie przynoszą efektów. Najczęściej konieczne jest zastosowanie bardzo krótkich implantów, wraz ze specjalnym systemem zatrzaskowym. Dzięki temu rozwiązaniu proteza jest solidnie osadzona podczas mówienia i jedzenia a jednocześnie bardzo łatwo ją zdjąć do zabiegów higieniczych.

Zabieg osadzenia implantów trwa od 30 do 60 minut, jest wykonywany w znieczuleniu miejscowym i jest całkowicie bezbolesny. Po okresie integracji implantów następuje zamontowanie elementów mocujących protezę i gotowe! Możemy w ten sposób umocować dotychczasową protezę pacjenta, lub na życzenie wykonać zupełnie nową.

Dla osób po 65 roku życia oferta specjalna:
   - 2 krótkie implanty + system mocujący jedną protezę - 6500 PLN!
   - wykonanie nowej protezy ( opcjonalnie) - 2000 PLN!

 

Chcemy przywrócić pewność siebie i radość życia osobom starszym, które utraciły zęby.
Seniorze - uśmiechaj się śmiało!